Jeśli dręczysz się z powodu nieprawidłowej budowy sromu lub innych partii okolic intymnych, masz problem z odczuwaniem przyjemności w pożyciu intymnym warunkowany zmianami albo deformacjami widocznych na zewnątrz elementów układu płciowego lub, z powodów subiektywnych, chcesz zmienić wygląd miejsc płciowych – ginekologia plastyczna proponuje dla Ciebie szereg opcji, które w szybki sposób usuną Twoje bolączki i znacząco poprawią jakość życia.

Laser endowaginalny – kto powinien go stosować?

Jedną z bardziej interesujących propozycji ginekologii plastycznej jest użycie Aphrodite, czyli mało inwazyjnej techniki dopochwowej. Leczenie ze stosowaniem tego lasera rekomendowany bywa w wypadku leczenia atrofii pochwy, plastyki warg sromowych, ale również w przypadkach wysiłkowego nietrzymania moczu przez kobiety. Aphrodite jest wykorzystywany również w przypadku wielu innych problemów natury ginekologicznej – dokładne elementy przeprowadzanego leczenia i sposób jego dostosowania do konkretnej sprawy uzgadniane będą w momencie wstępnej konsultacji u ginekologa.

Wyniki leczenia mogą przerosnąć założenia, ponieważ powoduje on powrót naturalnego odczynu pochwy, poprawia jej nawilżenie, zwiększa odczuwanie przyjemności erotycznej oraz redukuje bolączki powiązane z zdarzającym się nietrzymaniem moczu.

Ogólna część leczenia jest w praktyce bezbolesna oraz niezwykle szybka, Czas gojenia, porównując do klasycznych sposobów jest niezwykle króciutki, a brak komfortu z nim związany – niewielki.

Przebieg zabiegu

Cały zabieg to najwyżej kwadrans i jest całkowicie bezbolesny. Bazuje on na wprowadzeniu do pochwy pasma specjalnego lasera, jaki wywołuje obkurczenie i stymulację włókien kolagenowych. Daje to nadzieję na wzmocnienie i usztywnienie ścianki pochwy, zmienia na prawidłowe położenie cewki moczowej oraz obkurcza macicę, a dzięki temu – wspiera prawidłowe działanie naszego narządu.
Rezultatem jest polepszenie jakości funkcjonowania jak również psychicznej trwałości, a także pewności siebie.
Bezpośrednio po zabiegu możliwy jest natychmiastowy powrót do codziennych czynności.

Polecamy:

Ginekolog-Michalik.pl

Trapi Cię kłopot z wysiłkowym nietrzymaniem moczu, zauważasz takie symptomy jak suchość pochwy, jej stany zapalne, dyskomfort w trakcie uprawiania seksu, swędzenie lub palenie? Jesteś w trakcie menopauzy i trapią Cię rosnące problemy w czerpaniu przyjemności w stosunkach płciowych? Chciałabyś poprawić estetykę warg sromowych? Odczuwasz problem z akceptacją wyglądu Twoich miejsc intymnych? Jeśli tak to przemyśl laser Aphrodite, który w kwadrans potrafi usunąć wszystkie bolączki, które dotychczas wydawały się być niemożliwe do rozwiązania.

Categories: Zdrowie

Comments are closed.

Motive A1 Podręczni

Szkoła to zmora wielu z nas, niemniej jednak dla niektórych ...